Menu
Your Cart

Hakkımızda

Renkler ve özel tasarımlar hayatın canlılığını ve güzel anlarını temsil eder. Her yeni fikir yeni bir proje demektir. Goldkim olarak biz bunun için çalışıyor ve üretiyoruz. Uluslararası hobi sektörü için üretici firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

25 yıllık tecrübemiz ile geleceğe umutla bakıyoruz. 2000 yılında almış olduğumuz karar doğrultusunda hobi sektöründe 65 renk akrilik boya üreten bir firma iken büyüyerek dünya çapında 35 ülkeye ihracat yapan, 6000'den fazla ürün çeşidine sahip bir firma haline geldik.

Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden sadece boya ve yan ürünlerini değil, çok daha fazlasını yapmaya gayret ettik.

Doğaya duyarlılığımız ve geri dönüşüme vermiş olduğumuz önemle, atık malzemeleri kullanarak kendi ambalajlarımızı üretip, kendi dolum tesisimizde günlük 100.000 şişe dolum kapasitesine ulaştık.

Bugün 11.000m² üretim tesisimizde, siz sanat sever dostlarımıza günümüz trendlerini yakalayan ürünler üretmeyi hedefleyen ar-ge ekibimiz ile hayal gücümüzün sınırlarını zorlamaya devam edeceğiz.

Goldkim olarak ürünlerimizi en yüksek kalite ve en uygun fiyat politikası ile siz değerli sanatseverlerin ellerine teslim edeceğimize dair söz verdik ve her zaman verdiğimiz sözün arkasındayız. Sanatın her dalında yanınızdayız.

Tüm çocukların güvenle kullanabileceği FUNNY KIDS ürünlerimiz, sınır tanımayan eserlere imza atabilmeye yardımcı olan ART-X serimiz ve hobi severlerin yenileme, kendin yap çalışmalarının vazgeçilmez ürünü RICH markamızla hayatınızda yer almaktan onur duyuyoruz.